Mr. Bear Family Woodland vosk na bradu 30 ml

• , zakúpené v Holenie.com

• príjemne vonia
    • skladný
    • dobré uzatváranie

Tento produkt som si vybrala, pretože môj priateľ nosí bradu a nejako špecálne sa o ňu nestará a sťažoval sa na to že mu odstáva.
    Ja konkrétne nepoznám "proti" tohoto výrobku. Kúpila som ho priateľovi a zatial sa nesťažoval, možno len na to že to nevie zahriať a potom sa ťažko naberá na prsty. Skúšala som to aj sama, išlo mi to ťažko.
    Aj pre neho je to niečo nové, tak som zvedavá čo mi povie nabudúce.

80 g
Objem
30 ml

Mr Bear Family Moustache Wax Woodland vosk na bradu je vyrobený výlučne z prírodných zložiek. Udržuje tvoju pokožku a fúzy hydratované a zjemnené. Stimuluje korienky pre rýchlejší rast chĺpkov.

Silnejší vosk, ktorý spevní fúzy a udrží ich na správnom mieste.

Návod na použitie:

Naber vosk prstami, zohrej ho v dlaniach, alebo ho priamo nahrej sušičom na vlasy. Aplikuj vosk suchými rukami do suchých fúzov. Následne uprav prstami alebo hrebeňom do požadovaného tvaru.

Zloženie:

• Beeswax,
  • Lanolin,
  • Shea Butter,
  • Essential oils.

Na sklade • 1 variant% Zľavový kód1,95 €97 % • 94 427 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

• , zakúpené v KaderníckyServis.sk

perfekt vona aj manipulacia

• , zakúpené v Holenie.com

• príjemne vonia
    • skladný
    • dobré uzatváranie

Aj pre neho je to niečo nové, tak som zvedavá čo mi povie nabudúce.